25 Ocak 2015
Category:
Genel
Comments: Tela Çanta için yorumlar kapalı

Tela Çanta

Tela Çanta Kullanım Alanları

Halı Tela Çanta Hurç ve Kılıfları

Halı Kılıfı Çeşitleri
Halı kılıfı çeşitleri, bez halı kılıfı kullanmanın faydaları, naylon ambalaj yerine bez ambalaj tercih etme sebebleri Mirus çanta bünyesinde ürettiğimiz halı kılıflarımız 45 ve 65 gr. teladan imal edilmektedir. Halı kılıfı imal ederken baskılarımızda uzun ömürlü olması açısından tekstil boyası kullanmaktayız. Halı kılıflarının siz değerli müşterilerimize sunduğu en önemli özellik, halılarımız nemli bile olsa halı kılıfı içinden çıkartılmazsa bile içindeki nemi dışarıya atabilmektedir ama dışardan herhangi bir su girişini halı kılıflarımız engellemektedir. Ayrıca halı kılıflarında kullandığımız nonnowen kumaşlar % 100 hijyenik ve doğa dostu ürünlerdir. Siz değerli müşterilerimiz halı kılıflarımızı tercih ettiğiniz taktirde, rakiplerinizle aranızda belirgin bir fark oluşacağını ve müşteri memnuniyetinin artacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ayakkabı Tela Çantalar

Ayakkabı çantaları 80 gr. teladan imal edilmektedir ve istediğiniz boy ve ebatta yapılmaktadır. Ayakkabı çantaları hem dikiş, hemde yakma olarak imal edilmektedir. Dikişli çantalarda yan körük boyunu ayakkabı kutularına göre belirlemekteyiz. Ayakkabı çantalarında 40’a yakın renk seçeneğimiz vardır. Baskılarda ise işletmenize özel tasarımlar yapılmaktadır.

Bilgisayar Tela Çantalar

Bilgisayar kasa çantalarımız 80 gr. teladan imal edilmektedir. Yan körük boyu olarak 23 cm belirlenmiştir. Bilgisayar
kasa çantalarımızda 40’a yakın renk seçeneği mevcuttur. Baskılarda size özel tasarımlar kullanılmaktadır. Bilgisayar kasa çantalarında sapta kopmama garantisi vermekteyiz. Ayrıca 32*40 boyunda 7 cm. körüklü laptop çantalarıda üretmekteyiz.

Eczane Tela Çantalar

Eczane çantalarımız 65 gr. teladan imal edilmektedir. Eczane çantalarımız hem yakma çanta hemde dikişli çanta olarak imal edilmektedir. Eczane çantalarımızda hem ip saplı hemde biye saplı olarak imalat yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin isteğine göre eczane çantalarında baskı yapılabilmektedir. Kullanım alanları bütün eczaneler, optikçiler, medikalciler v.b meslek gurupları olarak sıralanmaktadır. Siz değerli eczanelerimiz 100 % doğa dostu ve hijyenik eczene çantalarımızı tercih ettiğinizde doğamıza daha saygılı bir ürün sunacağımızı size garanti etmekteyiz.

Gelinlik ve Elbise Kılıfları

İstediğiniz boyutlarda Tela kılıf hazırlatmak için bizimle iletişime geçin – 0554 570 11 05

tela çantalar

tela poşet

[contact-form][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’telefon’ type=’url’/][contact-field label=’konu’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

Bir önceki Poşet Teknik Şartnamesi başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Comments are closed.


error: Content is protected !!