27 Aralık 2015
Category:
Mağaza Poşeti
Comments: On Kilo 2 Renk Baskılı Mağaza Poşetleri için yorumlar kapalı

On Kilo 2 Renk Baskılı Mağaza Poşetleri

On Kilo 2 Renk Baskılı Mağaza Poşetleri

On Kilo 2 Renk Baskılı Mağaza Poşetleri üretiminde çalıştığı yüzden fazla sektör ile hızlı, ekonomik ve kaliteden ödün vermeden işlerini müşteri odaklı ve çizgisini bozmadan sürdürmektedir. Başarılı,güvenilir ve kalite anlayışından ödün vermeyen Firmamız , çıtayı her seferinde bir üste çıkartarak bu sefer de yine Türkiye’de bir ilk olan 10 KG 2 Renkli Baskılı Mağaza Poşeti üretimine geçerek hem kendi işletme merkezini öne çıkarmış, hem de sektör üzerinde kendi alanında en iyi olma yolunda büyük adımlar atmıştır.
2 renk Baskılı Poşet Örnekleri

On Kilo 2 Renk Baskılı Mağaza Poşetleri

On Kilo 2 Renk Baskılı Mağaza Poşetleri

Firma ait Kargo Poşetleri

Eser Baskı Merkezi’nin markalaştığı bu alan ve markalaştırmayı düşündüğü yeni bir konuyu da ele alalım istedik; Sosyal medya ve internet ağı üzerinden satış yapan firmalar , ürünlerini müşterilerine göndermek için
kargo şirketlerini kullanmakta ve onlara ait kargo poşetleri ile sevkiyat sağlamaktaydı. Müşterilerimizden Aldığımız yoğun talep üzerine,Kargo şirketlerinin kullandığı kargo poşetlerini kullanmak yerine Firmalarına ait logo ve bilgilere sahip kargo poşeti üretimine başladık. Bunun üzerine marka değeri taşıyan ve satılan ürünlerin potansiyelini arttırmak için firmalara özgü min 10 kg F2 kalitesinde 16 Mikron kalınlığında Yırtılma ve açılma gibi sorunları asla barındırmayan kargo poşetlerini siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığı ile kullanabilme imkanı sunmaktayız.

Kargo Poşet Ölçüleri

35×45 ve 40×50 cm ölçülerinde beyaz kargo poşeti üzerine ,firmanıza özel bilgilerin basılı olduğu
kaliteli bir iş çıkarıyoruz.Sizlere sunduğumuz bu hizmetleri Türkiye’nin her noktasına kargo imkanı
ile sizlere ulaştırıyoruz.

BASKILI MAĞAZA POŞET ÜRETİM VE TESLİMAT SÜRECİ

F2 mağaza poşetleri Genellikle Giyim, Ayakkabı, Gsm Market, Kırtasiye , Teknik Servisler ,Güvenlik Sistemleri, Perde ve Çeyiz mağazaları, Kozmetik Bijuteri, Sürücü Kursları, Yapı Denetimler, Oyuncak firmaları,Dersaneler, Kreşler vb gibi ürün satan veya kullananlar için ideal poşetlerdir. Farklı sektörlerde kullanılan bu poşetlere firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan grafik çalışmaları uygulanır. Siz değerli müşterilerimize tercih seçenekleri sunulduktan ve onay işlemi alındıktan sonra sipariş işlemi gerçekleşmiş olur.

Beyaz veya siyah renkte 16 mikron kalınlığında F2 poşetler üzerine klişeniz veya tasırmlarınız tek renk veya çift renk serigrafi olarak baskıya alınır. Minimum 10 kg’a kadar baskılı mağaza poşetleri, El geçmeli ve takviyeli poşetlerdir. 7 ebattan oluşan poşet boyutlarına göre sektörünüz için hangi boyut uygun ise seçim yapılıp onay verdikten sonra 3.iş günü içerisinde kredi kartı veya kapıda ödeme imkanı ile klişe ve kargo ücreti ödemeden teslimatınız gerçekleşir.

Çağdaş üretimin yolu :
Şeffaf paketleme sistemi ile size gelen kargonun içini rahatlıkla görebilir ve gönül rahatlığıyla teslim alabilirsiniz.

1Kaliteli ürün
2- Renk,dizayn ve uyum yönünden etkili ambalaj
3- Üretim sonrası destek
4- Doğru Reklam

Ambalaj ürünün tüketiciye en ekonomik yolla ulaşmasını sağlar. Ürünün piyasada tutunabilmesin de doğru ve etkili bir ambalaj malzemesinin seçimi çok önemli bir yer tutar. Ambalajın en önemli görevlerinden biri her türlü evsel ve endüstriyel ürün için imalatçıdan müşteriye kadar uzanan yolda çok yönlü sağladığı korumadır.Maksimum korumayı sağlayacak uygun ambalaj malzemesi kullanılmaz ise, örneğin gıda maddelerinin çoğu kıssa zamanda bozulur, kurur yada ıslanır, bu durum ise enzim ve bakteriler için uygun beslenme ortamı oluşturarak, sağlığa zararlı hale gelmelerine sebep olur. Ambalaj bu bozulmayı önler, böylece çevresel atıkları azaltır, sağlıklı ürün zincirinin oluşmasında katkı sağlar.

Baskılı Poşet Örnekleri

Müftülüklere Baskılı Poşet örnekleri;

Müftülük poşet örnekleri

Müftülük poşetleri

Hediyelik Eşya satıcılarına Baskılı Poşet Örnekleri ;

HEDİYELİK EŞYA POŞETLERİ

Hedşyelik eşya firmaları için hazırladığımız poşetler

Fotoğraf Studyoları için Baskılı Poşetler;

Fotoğraf studyo Poşetleri

Fotoğraf studyo Poşetleri

DAHA DETAYLI BİLGi İÇİN LÜTFEN ;
Tel & Fax : 0232 237 77 77
WhatsaAp : 0554 570 11 05 – 0546 432 17 17

Bir önceki Baby Kids Baskılı Poşetler başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Comments are closed.


error: Content is protected !!