5 Kasım 2014
Category:
Genel
Comments: 0

Mağaza Baskılı Poşet Çanakkale

Mağaza Baskılı Poşet Çanakkale

Mağaza Baskılı Poşet Çanakkale Satın alınmış olan ürünlerin taşınmasında kullanılan en yaygın taşıma aracıdır. Çanakkale ilin de baskılı, baskısız poşet üretimi yapan firmamız Poşet Baskı Çanakkale sizlere en ucuz ve en kaliteli poşet çözümleri ile hizmetinizdedir. Çevre dostu poşet imalatı ile çevreye ve sağlığınıza zarar vermeden üretim ve servis hizmeti veren Baskılı Poşet  üretimi yapan firmamız uzun yıllardan beridir bu sektör de hizmet sağlamaktadır. Çanakkale İlin de özellikle Bayramiç, Ayvacık, Küçükkuyu, Ezine, Biga gibi merkezler de faaliyet gösteren firmamız’dan fiyat teklifi alabilirsiniz. En hesaplı poşet üretimini kalitesini bozmadan üretmekte olan firmamız baskı işlemi de yapmaktadır. Poşet baskı işlemin de en hızlı şekil de sizlere ulaştırmak amaçlanır, buna göre Baskılı Poşet isteyen müşterilerimize fiyat teklifi ve canlı destek hizmeti sunmaktayız.

Çanakkale İlçeleri Baskılı Poşet merkezleri

 • Baskılı Poşet Çanakkale,
 • Baskılı Poşet Bayramiç,
 • Baskılı Poşet Ayvacık,
 • Baskılı Poşet Küçükkuyu,
 • Baskılı Poşet Lapseki,
 • Baskılı Poşet Çan,
 • Baskılı Poşet Yenice,
 • Baskılı Poşet Ecabat,
 • Baskılı Poşet Bozcaada,
 • Baskılı Poşet Biga,
 • Baskılı Poşet Örnekleri,

Çanakkale Baskılı Poşet Çeşitleri

Mağaza Baskılı Poşet Çanakkale

Mağaza Baskılı Poşet Çanakkale

Çanakkale Mağaza Poşeti;
Polietilen, Yarı saydam, esnek, kopma ve çekme dayanımı yüksek, darbelere karşı mukavim olması nedeniyle günümüzde tercih edilen poşet çeşitlerindendir.

Çanakkale Takviyeli Poşetler;
Genelde, hacimli tekstil ürünlerinin taşınmasında kullanılmaktadır.Poşetin taşıma kapasitesini artırmak ve yırtılmasını önlemek amacı ile elle tutulan ağız kısmında plastik takviye şerit uygulanmaktadır. Körüksüz, alttan körüklü veya tam körüklü poşet biçimde üretilir.

Çanakkale El Geçme Poşet;
Torbanın ağız kısmına el tutma boşluğunun açılması ile torbaya tutma sapı kazandırılmıştır. Perakende ve tekstil alanında yaygın kullanımı vardır. Körüksüz, alttan körüklü veya tam körüklü poşet biçimde üretilir.

Çanakkale Baskılı Poşet Matbaa ve Ajans Programı

Baskılı Poşet Çanakkale  Matbaa ve Ajans Programı Lokal pazarlarda daha etkin olmak istiyoruz. Bu yüzden yüz yüze olamadığımız bölgeler için matbaa ve ajans programını geliştirdik. Böylelikle reklam ajansı, Poşet Baskı Çanakkale matbaalar, promosyon ve ambalaj firmaları ile ortak hareket ederek sinerji yaratmak istiyoruz. müşteri temsilcisi sizlere detaylı bilgi verecektir.

Çanakkale poşet baskı fiyatları için;
Tel & Fax : 0232 237 77 77 – 0232 264 74 64
WhatsaAp : 0554 570 11 05 – 0546 432 17 17

Bir önceki Mağaza Poşeti Eskişehir başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


error: Content is protected !!