9 Temmuz 2014
Category:
Mağaza Poşeti
Comments: 0

Kayseri Baskılı Mağaza Poşetler

Kayseri Baskılı Mağaza Poşetler

Kayseri Baskılı Mağaza Poşetler Polietilen esaslı alışveriş poşetleri esneklik özelliği nedeniyle ambalaj sektörünün en çok kullanılan malzemesidir.Poşetler üzerine dilediğiniz renklerde baskı uygulanabilmektedir. Polietilen; yarı saydam, esnek, kırılma direnci ve kopma-çekme dayanımı yüksek,darbelere karşı mukavim olması nedeniyle günümüzde tercih edilen poşet çeşididir..

  • Kayseri Yapı Denetimler.
  • Kayseri Mağazalar
  • Kayseri Hediyelik Eşyacılar
  • Kayseri Kırtasiyeler
  • Kayseri Dershaneler
  • Kayseri Gsm Marketler
  • Kayseri Tuhafiyeler
  • KayseriBujiteriler
  • Kayseri Ayakkabıcılar
  • Kayseri Parfümeriler ve daha bir çok iş yerinde çeşitli ebatlarda hızlı bir şekilde tüketilmektedir.
Kayseri Baskılı Mağaza Poşetler

Kayseri Baskılı Mağaza Poşetlerr

Küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik mağaza tipi baskılı çanta poşet imalatı yapılmaktadır.Firmaların mağaza tipi baskılı çanta poşeti uzun zamandır kullanmasına rağmen orta ve küçük ölçekli işletmeler sipariş miktarının yüksek kilogramda olmasından dolayı maddi açıdan sipariş vermekte ya zorlanıyor ya da verdiği siparişi stoğuna alıyor ve 2-3 yılda anca tüketebiliyordu.
Bilgisayar Satış ve Teknik Servis, Cep Telefonu Satış ve Teknik Servis, Fotoğrafçılar,Fotoğraf Stüdyoları, Kırtasiye Mağazaları, Giyim Mağazaları, Tuhafiyeciler,Yüncüler, Perde ve Çeyiz Mağazaları, Parfümeri, Bujiteri ve Kozmetik Mağazaları,Ayakkabı Mağazaları Öncelikli Müşterilerimiz arasında yer almaktadır.Sektör fark gözetmeksizin Poşet ihtiyacı olan her firma için özel baskılı poşet üretmekteyiz.

Takviyeli El geçmeli Çanta Poşetlerimiz

Kayseri Baskılı Mağaza Poşetler

Kayseri Baskılı Mağaza Poşetler

Kayseri Poşet Fiyatları

Dolar Kuruna bağlı olan poşet fiyatlarında Şeffaf bir fiyat politikası uyguluyoruz, tüm ürünler için standart fiyatlandırma yapıyoruz. Sipariş aşamasında her şey yazılı olarak belirtiliyor ve müşterilerimize hiçbir extra maliyet çıkarmıyoruz. İstanbul Baskılı Poşet En Düşük Poşet Fiyatları için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşterilerimize ayrıca ücretsiz tasarım hizmeti veriyoruz. firma Logonuz ve bilgilerinizle beraber aklınızdaki tasarımı paylaşmanız yeterli, sizin için grafik ortamında istediğiniz tasarımı takviyeli poşetler üzerine yerleştirerek beğeninize sunuyoruz. Kayseri Baskılı Poşet tasarım desteği almak için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Aşağıdaki Poşet Ebat Çizelgesinde 10 Kg poşet içerisinde minimum kaç adet poşet olduğu gösterilmektedir.
10 KG DAN BAŞLAYAN POŞET İMALATI YAPIYORUZ!
Aşağıdaki Poşet Ebat Çizelgesinde 10 Kg poşet içerisinde minimum kaç adet poşet olduğu gösterilmektedir.

Kayseri Baskılı Takviyeli Poşet Çizelgesi

Kayseri Baskılı Takviyeli Poşet Çizelgesi

Kayseri Baskılı Takviyeli Poşet Çizelgesi

İLETİŞİM

🏠 1145/2 Sk No: 8 Kat: 2 Daire: 2 Yenişehir / İzmir

☎ / 📠 0(232) 237 77 77

📞 0(554) 570 11 05

📞 0(546) 432 17 17

📩 izmirbaskiliposet@gmail.com

📩 eserbaskimerkezi@gmail.com

Bir önceki Diyarbakır Baskılı Mağaza Poşetler başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


error: Content is protected !!