6 Eylül 2018
Comments: İzmir Baskılı Poşet Üretimi için yorumlar kapalı

İzmir Baskılı Poşet Üretimi

Baskılı Mağaza Poşeti | Poşet Baskı | Baskılı Poşet | baskılıpoşet.com

Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşetlerine en kaliteli şekilde sahip olabileceğiniz firmalar arasında yer almaktayız. Birbirinden özel tasarımları, dayanıklı ve sağlamlığı ile ‘baskılı poşet’ ürünleriniz sizleri beklemektedir. Baskılı Poşet ürünlerindeki en kaliteli iş ortağınız olarak bu hizmeti Tüm Türkiye’ye ulaştırmaya devam ediyoruz. Baskılı Poşetler Şimdi de İzmir’de !

İzmir Baskılı Poşet Üretimi

İzmir Baskılı Poşet Üretimi Baskı deyince İzmir , İzmir deyince ” Türkiye’nin en büyük matbaası” sloganıyla yüzlerce matbaa ve emekçiyi barındıran İzmir Kemeraltı akla gelir. Baskılı Poşet yaptırmak istiyorsanız Kemeraltı’na  gitmenize gerek yok. Arayın Baskılı Poşetleriniz adresinize gelsin.Yada arayın : 0554 570 1105 “O Poşet Buraya Gelecek” deyin gelsin. Üstelik extra klişe ücreti , extra baskı ücreti , extra kargo ücreti ödemeyin.

İzmir Baskılı Poşet Üretimi

İzmir Baskılı Poşet Üretimi

Baskılı Poşet Üretimi

Eser Baskılı Poşet  yılların verdiği deneyim, güçlü ar-ge ve hızlı lojistiğiyle size pratik baskılı poşet çözümlerini sunuyor. İzmir Baskılı Poşet ihtiyacınızda bizi hemen arayın: 0554 570 11 05 .Deneyimli müşteri temsilcilerimiz size uygun baskılı poşetler konusunda bilgilendirsin.

Güçlü tasarım ekibimiz poşetlerinizin tasarımını yaparak baskıya hazırlasın. Bir kaç gün içerisinde baskılı poşetleriniz kargo ile kapınızda olsun.

Poşet Üretimi

İzmir Poşet Üretiminde , Eser Baskılı Poşet  4 farklı poşet grubu ile çalışmaktadır. Bunlar baskılı poşet, mağaza poşeti, el geçmeli poşet ve takviyeli poşetlerdir. Baskılı Poşetler sizlere işletmenizin bulunduğu bölgede bir marka bilinirliği sağlayacaktır.Ayrıca Baskılı Poşetinizin üzerinde bulanacak olan firma logonuz da müşterileriniz için akılda kalıcı bir etkide bırakmış olacaktır. Minimum 10 Kg‘dan başlayarak ürettiğimiz baskılı poşetlerimizi, sizlerin bize olan güvenini daha fazla kazanabilmek ve baskılı poşetlere gereksiz yatırımdan kurtarmak içinde bu rakamı 5 Kg’a kadar indirmiş bulunmaktayız.Minimum 5 veya 10 Kg baskılı poşetler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Poşet Üretimi

Poşet Üretimi

Poşet Üretimi | 01

Poşet Üretimi | 01

Poşet Üretimi | 02

Poşet Üretimi | 02

Poşet Üretimi | 03

Poşet Üretimi | 03

 

 

 

BASKILI

POŞET

ÖRNEĞİ

 

 

 

İşletmenizin bulunduğu bölgede kısa sürede marka bilinirliğini arttıracağını düşündüğümüz Baskılı Poşet Çeşitlerimiz,Poşet üzerindeki firma logonuz ile akılda kalıcı bir etki de yaratacaktır. Poşet Baskı kampanya ve Fuar dönemlerinde dilerseniz poşetin bir diğer yüzüne kampanyalı ürün görselini koyabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.Üstelik sadece firmamızın uyguladığı bu sistem ile Baskılı poşetlerin iki yüzüne de farklı reklam tasarımları yapılabilir ve bunun için ek bir ücret kalıp, Klişe gibi maliyetler ödemezsiniz.

İzmir Baskılı Poşet İmalatı

Hala hali hazır da bir baskılı poşet ürününüz yok ise Eser Baskılı Poşet Sanayi Firmamızı arayıp bizlerden temin edebilirsiniz.İletişim adresi bölümümüzden bizlere ulaşabilir istediğiniz şekilde tasarımlarınızı yaptırabilir ve baskılı poşet ürünlerinizi temin alabilirsiniz.”Baskılı Poşet Eser Poşetten Alınır!”

Comments are closed.


error: Content is protected !!