Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

MÜŞTERİ ANLAYIŞI ve BAKIŞ AÇIMIZ..

Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan ilişkiler kurarak, müşterimiz ile aynı derecede sorumluluk hissedip tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışla işimizi yapmak
TAKIM ÇALIŞMASINDA BASKILI POŞET
Takım sinerjisi yaratmayı bilen ve seven, önsezilere ve sorumluluklara,dayalı, kararlı yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.
SAMİMİ İLETİŞİMDE BASKILI POŞET
Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici,çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.
ZAMANINDA TESLİMDE BASKILI POŞET
İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen,firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.
ÇALIŞANLARA ÖZENDE BASKILI POŞET
Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden,sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı,çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla
çalışanlarına yaklaşmak.

ESER BASKI MERKEZİ – 0 232 237 7 777

Select category:
  • Kategori yok

Not Found

No portfolio items found.


error: Content is protected !!