16 Haziran 2017
Category:
Genel
Comments: Baskılı Plastik Poşet için yorumlar kapalı

Baskılı Plastik Poşet

Baskılı Plastik Poşet

Plastik baskılı mağaza poşetleri firmanızın tanıtımını yapabilmek için en uygun ve en yaygın açık hava reklam araçlarından biridir. Gerek bir yerden bir yere ürün götürürken gerek bir yerden bir yere herhangi bir eşya götürürken kişilerin kullanmış olduğu poşetler sizin reklamınızın yapılmasını sağlamaktadır. Kırtasiyeler, bujiteriler, giyim mağazaları, mobilya mağazaları, yapı denetim firmaları, unlu mamülleri, fırınlar, pastaneler, ezcaneler, tıp merkezleri ve daha bir çok firmanın reklamını karşılamaktadır. Televizyon, radyo vb. reklam türlerine göre daha ucuz maliyetlidir. Türkiye’de en çok tercih edilen poşet türü el geçmeli baskılı mağaza poşetleridir

Eser Baskı Merkezi olarak;

ihtiyacınız doğrultusunda poşet ebatlarını seçerek size özel baskı tasarımlarımızla ustalık ve özenle kaliteli ve uygun poşetler üretmekteyiz.

Ayrıca Eser Baskı Merkezi olarak Türkiye’nin bir çok iline baskılı poşetler, mağaza poşetleri üretmekte ve size en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmaktayız.

Tasarım onayınızdan sonra baskılı poşetleriniz sizler için en hızlı şekilde hazırlanarak en hızlı şekilde gönderilmektedir.

Ayrıca Türkiye haricinde Azerbaycan, Gürcistan,Yunanistan, Bulgaristan, İtalya, Fransa, Belçika, Almanya, İngiltere ve daha bir çok ülkeye 10 kg Baskılı Mağaza Poşeti üretmekte ve Göndermekteyiz.

Şiparişleriniz için 0 554 570 11 05

 

Bir önceki Tela Çanta Baskıları başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Comments are closed.


error: Content is protected !!