4 Temmuz 2014
Comments: 0

Baskılı Poşette Sınırsız Renk Seçeneği

Baskılı Poşette Sınırsız Renk Seçeneği

Her alanda kullanılan baskılı poşetler üzerine baskı yapılan ve mağazanın adı amblemi bulunan çeşitli şekilleri vardır. Bunlardan bir kaçı büyük ebatlarda taşıma poşetlerdir. Taşıma torbaları (poşet) olarak kullanılan büyük ebatlı atlet tipi poşetlerde istenilen sağlamlık bulunmaktadır.Taşıma torbaları istenilen ebatlarda ve kalınlıkta yüksek yoğunluklu ya da alçak yoğunluklu polietilen den üretilmekte ve altı renk (6) baskı rengine kadar uygulama yapılabilmektedir.Geniş zemin rengi seçenekleri de bulunmaktadır..
Mağazalarda en fazla kullanımı olan poşet tipi ele geçme – elgeçme ve takviyeli poşetlerde tercih edilen boyutlar, kalınlık, zemin rengi ve sekiz (8) renge kadar seçenek veya resim baskı olanakları sunulmaktadır. Yan yada alt körük seçeneği de Talebiniz doğrultusunda gerçekleştirilir..
El geçme mağaza poşetlerinde tek renk baskı yaptırmak için en az sipariş miktarı 10 kg‘dan başlar ve iki – üç renk poşetlerde 150 kg ve dört ve altı renklerde baskı özelliğine göre 500 kg -1000 kg olarak değişmektedir.
Yumuşak saplı poşetlerde ise kulplu poşetler yine arzu edilen zemin rengi ve altı renk ya da resim baskı seçeneği vardır.Ayrıca yan ve alt körük olanağı, güçlendirilmiş şık bir kulp için tercih halinde ise çantanın üst kısmında üst körük yapılabilir.Kulplu poşetlerde yine baskı renk sayısına göre en az sipariş miktarları değişir. Mağazanızın ya da iş yeriniz müşterilerine en iyi hizmeti sunabilir ayrıca her yerde görülmesi mümkün olan firmanıza ait poşet üzerindeki reklamlar ile portföyünüzü genişletebilirsiniz.
Baskılı Poşet ihtiyaçlarınız için teklifimizi mutlaka değerlendirmenizi rica ederiz.
Tüm sorularınızın cevabını müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz…renkli poşet

Bir önceki Serigrafi Baskıyla Poşet Baskı başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


error: Content is protected !!