24 Kasım 2014
Category:
Mağaza Poşeti
Comments: BASKILI MAĞAZA POŞETİ için yorumlar kapalı

BASKILI MAĞAZA POŞETİ

BASKILI MAĞAZA POŞETİ

Baskılı Mağaza poşeti İşletme sahiplerinin istek ve taleplerine uygun tasarımlar, siyah veya beyaz renkte poşetin üzerine istenilen renkte grafik çalışmaları ile müşterilerimizin beğenisine sunulur. F2 Kalitesinde (yumuşak ve parlak) olan poşetlerimiz , sağlamlığı konusunda sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Türkiye’nin her yerine kredi kartı ile kapıda ödemeli teslimat sağlanmaktadır. Dilediğiniz ölçü için firma uzmanlarımızla görüşebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.
Alışverişin en sık olduğu ve poşet ihtiyacının da en yüksek olduğu sektördür mağazacılık sektörü Eser Baskı Merkezi Mağaza Poşeti konusunda uzun yılladır sizlere çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. İstediğiniz özelliklerde kurumsal kimliğinize en uygun baskılı mağaza poşetlerini kendi üretim tesislerinde imal etmekte ve sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmaktadır. Ülkemizde hem kurumsal düzeyde şubeleşmiş ve dünya markası haline mağazalarımızda baskılı poşet kulanmakta hemde küçük işletmeler dediğimiz semt mağazalarıda baskılı poşet tercih etmektedir. Müşterilerinize değer veriyorsanız Baskılı poşet kullanımınıza da özen göstermelisiniz.
Baskılı Mağaza poşeti

Baskılı Mağaza poşeti

10 KG 2 Renkli Baskılı Mağaza Poşeti

Eser Baskı Merkezi Baskılı Poşet Üretiminde çalıştığı yüzden fazla sektör ile hızlı ,ekonomik ve kaliteden ödün vermeden işlerini müşteri odaklı ve çizgisini bozmadan sürdürmektedir. Firmamız , çıtayı her seferinde bir üste çıkartarak Türkiye’de bir ilk olan 2 Renkli min 10kg Baskılı Mağaza Poşet üretimine geçerek hem kendi işletme merkezini öne çıkarmış,hem de sektör üzerinde kendi alanında en iyi olma yolunda büyük adımlar atmıştır.Maliyet yönünden sizleri çok zorlayacak ve altından kalkamayacağınız bir bütçe istemeyen ve firmanıza son derece reklam katkısı sağlayacak bu poşetleri tercih edebilirsiniz.
10 KG 2 Renkli Baskılı Mağaza Poşeti

10 KG 2 Renkli Baskılı Mağaza Poşeti

10 Kg Baskılı Kargo Poşeti

Müşterilerimizden Aldığımız yoğun talep üzerine, Kargo şirketlerinin kullandığı kargo poşetlerini kullanmak yerine Firmalarına ait logo ve bilgilere sahip kargo poşeti üretimine başladık. Bunun üzerine marka değeri taşıyan ve satılan ürünlerin potansiyelini arttırmak için firmalara özgü min 10 kg F2 kalitesinde 16 Mikron kalınlığında yırtılma ve açılma gibi sorunları asla barındırmayan kargo poşetlerini siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığı ile kullanabilme imkanı sunmaktayız.
10 Kg Baskılı Kargo Poşeti 

10 Kg Baskılı Kargo Poşeti

1145/2 Sk No: 8 Kat: 2 Daire: 2 Yenişehir / İzmir
0(232) 237 77 77
0(554) 570 11 05
0(546) 432 17 17
izmirbaskiliposet@gmail.com
eserbaskimerkezi@gmail.com

Bir önceki Poşet Baskı Ankara başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Comments are closed.


error: Content is protected !!