17 Temmuz 2014
Category:
Mağaza Poşeti
Comments: 0

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır Polietilen esaslı alışveriş poşetleri flexıble özelliği nedeniyle ambalaj sektörünün en çok kullanılan malzemesidir.Poşetler üzerine dilediğiniz renklerde baskı uygulanabilmektedir.Polietilen yarı saydam, esnek, kırılma direnci ve kopma-çekme dayanımı yüksek , darbelere karşı mukavim olması nedeniyle günümüzde tercih edilen poşet çeşididir..

  • Iğdır Yapı Denetimler
  • Iğdır Mağazalar
  • Iğdır Hediyelik Eşyacılar
  • Iğdır Kırtasiyeler
  • Iğdır Dersaneler
  • Iğdır Gsm Marketler
  • Iğdır Tuhafiyeler
  • Iğdır bujiteriler
  • Iğdır Ayakkabıcılar
  • Iğdır Parfümeriler ve daha bir çok iş yerinde çeşitli ebatlarda hızlı bir şekilde tüketilmektedir.

 Baskılı Poşet Iğdır 

 Baskılı Poşet Iğdır işletme sahiplerinin istek ve taleplerine uygun tasarımlar, siyah veya beyaz renkte poşetin üzerine istenilen renkte grafik çalışmaları ile müşterilerimizin beğenisine sunulur. F2 Kalitesinde (yumuşak ve parlak) olan poşetlerimiz , sağlamlığı konusunda sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Türkiye‘nin her yerine kredi kartı ile kapıda ödemeli teslimat sağlanmaktadır. Dilediğiniz ölçü için firma uzmanlarımızla görüşebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır

Iğdır Mağaza poşeti

Iğdır kg ile poşet baskı üretimi yapan bir firma bulmakta zorlanabilirsiniz. Eser Baskı Merkezi olarak üretmiş olduğumuz baskılı mağaza poşetlerini Kastamonu ve köylerine kargoyla ulaştırıyoruz. Baskılı poşet  isteyenler iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirler.

Iğdır ‘da bir çok sektörden, yüzlerce işletme baskılı mağaza poşetlerini tercih etmektedir. Görsel çalışmasının rahatlıkla uygulandığı poşet baskıları uygun fiyat avantajlarıyla daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Baskılı Poşet Iğdır , Iğdır el geçmeli poşet, Iğdır Takviyeli poşet grupları ile çalışmaktayız. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazla geri dönüş sağlayacaktır. Iğdır Mağaza poşeti ürünlerimiz f2 kalitesinde ve 16 mikron kalınlığında üretilmekte serigrafi baskı olup dayanıklı, uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir.

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır

Baskılı Poşet Iğdır kullanımının  sağlayacağı yararlardan bazıları

1)  Baskılı Poşet Iğdır İşletmenizin bulunduğu bölgede kısa sürede marka bilinirliğini artırır.
2) Baskılı Poşet üzerindeki firma logonuz ile akılda kalıcı bir etki yaratır.
3) Poşet Baskı Iğdır kampanya ve etkinlik dönemlerinde dilerseniz poşetin bir diğer yüzüne  kampanyalı ürün görselini koyabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Iğdır 10 kg Poşet Adetleri

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır

Iğdır  ve Civarında Baskılı Poşet taleplerinizi hemen şimdi en uygun fiyatlarla Eser Baskı Merkezi’ nden yapabilirsiniz.

Iğdır Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı Poşet Iğdır olarak, Firma ayrımı yapmadan Türkiye genelinde her il ve ilçeden ufak veya büyük esnaf tüm işletmelere Baskılı Poşet çözümleri sağlanmaktadır. Sizlere özel Kastamonu baskılı poşet fiyatları için bizlere ulaşabilir ve sizlere özel fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bölümünden satış personelimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

 Baskılı Poşet Iğdır fiyatları için;
Tel & Fax : 0232 237 77 77 – 0232 264 74 64
WhatsaAp : 0554 570 11 05 – 0546 432 17 17

 Baskılı Poşet Iğdır Fiyatları için;

0(546) 432 17 17 – 0554 570 11 05 – 0(232) 237 77 77

Telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Tag:Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır ,  Iğdır poşet baskı, Iğdır Baskılı Poşetleri, Iğdır Takviyeli poşet, Iğdır baskılı poşet, Iğdır poşet baskı fiyatları10 kg baskılı poşet Iğdır , 10 kg poşet baskı, serigrafi baskı, Iğdır 10 kg poşet adetleri,Iğdır Mağaza poşeti, Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır | 006 , Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır | 06, Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır | 006, Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır | 0006 , Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır |

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır

Baskılı Mağaza Poşeti Iğdır

 

Bir önceki Sinop Baskılı Mağaza Poşeti başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


error: Content is protected !!