16 Temmuz 2014
Comments: 0

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu Polietilen esaslı alışveriş poşetleri flexıble özelliği nedeniyle ambalaj sektörünün en çok kullanılan malzemesidir.Poşetler üzerine dilediğiniz renklerde baskı uygulanabilmektedir.Polietilen yarı saydam, esnek, kırılma direnci ve kopma-çekme dayanımı yüksek , darbelere karşı mukavim olması nedeniyle günümüzde tercih edilen poşet çeşididir..

  • Bolu Yapı Denetimler
  • Bolu  Mağazalar
  • Bolu Hediyelik Eşyacılar
  • Bolu Kırtasiyeler
  • Bolu Dersaneler
  • Bolu Gsm Marketler
  • Bolu Tuhafiyeler
  • Bolu bujiteriler
  • Bolu Ayakkabıcılar
  • Bolu Parfümeriler ve daha bir çok iş yerinde çeşitli ebatlarda hızlı bir şekilde tüketilmektedir.

 Baskılı Poşet Bolu 

 Baskılı Poşet Bolu işletme sahiplerinin istek ve taleplerine uygun tasarımlar, siyah veya beyaz renkte poşetin üzerine istenilen renkte grafik çalışmaları ile müşterilerimizin beğenisine sunulur. F2 Kalitesinde (yumuşak ve parlak) olan poşetlerimiz , sağlamlığı konusunda sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Türkiye‘nin her yerine kredi kartı ile kapıda ödemeli teslimat sağlanmaktadır. Dilediğiniz ölçü için firma uzmanlarımızla görüşebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu

Bolu Mağaza poşeti

Bolu kg ile poşet baskı üretimi yapan bir firma bulmakta zorlanabilirsiniz. Eser Baskı Merkezi olarak üretmiş olduğumuz baskılı mağaza poşetlerini Kastamonu ve köylerine kargoyla ulaştırıyoruz. Baskılı poşet  isteyenler iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirler.

Bolu ‘da bir çok sektörden, yüzlerce işletme baskılı mağaza poşetlerini tercih etmektedir. Görsel çalışmasının rahatlıkla uygulandığı poşet baskıları uygun fiyat avantajlarıyla daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Baskılı Poşet Bolu , Bolu el geçmeli poşet, Bolu Takviyeli poşet grupları ile çalışmaktayız. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazla geri dönüş sağlayacaktır. Bolu Mağaza poşeti ürünlerimiz f2 kalitesinde ve 16 mikron kalınlığında üretilmekte serigrafi baskı olup dayanıklı, uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir.

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu

Baskılı Poşet Bolu kullanımının  sağlayacağı yararlardan bazıları

1)  Baskılı Poşet Bolu İşletmenizin bulunduğu bölgede kısa sürede marka bilinirliğini artırır.
2) Baskılı Poşet üzerindeki firma logonuz ile akılda kalıcı bir etki yaratır.
3) Poşet Baskı Bolu kampanya ve etkinlik dönemlerinde dilerseniz poşetin bir diğer yüzüne  kampanyalı ürün görselini koyabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Bolu 10 kg Poşet Adetleri

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu

Bolu ve Civarında Baskılı Poşet taleplerinizi hemen şimdi en uygun fiyatlarla Eser Baskı Merkezi’ nden yapabilirsiniz.

Bolu Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı Poşet Bolu olarak, Firma ayrımı yapmadan Türkiye genelinde her il ve ilçeden ufak veya büyük esnaf tüm işletmelere Baskılı Poşet çözümleri sağlanmaktadır. Sizlere özel Kastamonu baskılı poşet fiyatları için bizlere ulaşabilir ve sizlere özel fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bölümünden satış personelimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

 Baskılı Poşet Bolu fiyatları için;
Tel & Fax : 0232 237 77 77 – 0232 264 74 64
WhatsaAp : 0554 570 11 05 – 0546 432 17 17

 Baskılı Poşet Bolu Fiyatları için;

0(546) 432 17 17 – 0554 570 11 05 – 0(232) 237 77 77

Telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Tag:Baskılı Mağaza Poşeti Bolu ,  Bolu poşet baskı, Bolu Baskılı Poşetleri, Bolu Takviyeli poşet, Bolu baskılı poşet, Bolu poşet baskı fiyatları10 kg baskılı poşet Bolu , 10 kg poşet baskı, serigrafi baskı, Bolu 10 kg poşet adetleri,Bolu Mağaza poşeti, Baskılı Mağaza Poşeti Bolu | 006 , Baskılı Mağaza Poşeti Bolu | 06, Baskılı Mağaza Poşeti Bolu | 006, Baskılı Mağaza Poşeti Bolu | 0006 , Baskılı Mağaza Poşeti Bolu  |

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu

Baskılı Mağaza Poşeti Bolu

 

Bir önceki Baskılı Mağaza Poşeti Nevşehir başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


error: Content is protected !!