17 Kasım 2015
Category:
Baskılı Poşet
Comments: Akademi ve Dersane Poşetleri için yorumlar kapalı

Akademi ve Dersane Poşetleri

Akademi ve Dersane Poşetleri

Akademi ve Dersane Poşetleri, 50 yıldır hayatımızda olan dershanelerde,her yıl yaklaşık 1 milyon 300 bin kişinin eğitim sıralarına geldiğini görmekteyiz.Bu öğrencilerimizin eğitimleri için gerekli olan kitap ve kırtasiye malzemeleri gibi ürünleri öğrencilere dersanelerin kendi adlarıyla sunumları için hazırlamış olduğumuz baskılı poşetler üretiyoruz.

Akademi ve Dersane Poşetleri

Akademi ve Dersane Poşetleri

Dersane Baskılı Poşet ölçüleri;

Ağırlıklı olarak orta boy tabir ettiğimiz 33×45 cm olan el geçmeli takviyeli poşetler ve kıyafet ve kırtasiye ürünlerini de kapsayan malzemeleri içine alabilecek 40×50 cm el geçmeli takviyeli poşetler tercih sebebidir.

Adet ile Baskılı Poşet Yapımı;

Dersanelerde belli sayıda öğrencinin eğitim görmesi ve dersanelerin genel giderlerini düşünen firmamız; ESER BASKI poşet ihtiyacına göre Baskılı Poşetler üretmektedir. Geçmiş yıllarda ihtiyaçtan fazla yapılan poşetler uzun yıllar dersanelerin bodrumların da tutularak dersanelerin ekonomilerinde büyük zararlar oluşturmakta ve ekonomiye büyük zaralar vermekteydi.

Dersane Baskılı Poşetler

Dersane Baskılı Poşetler

Okul & Dershane Poşetleri için Firmamız İlkokul poşetleri , Ortaokul poşetleri, Lise poşetleri, Özel Kolej poşetleri ve Kurs merkezlerine baskılı poşet üretmektedir. Son beş yıl içinde özel okul sayısının 10 kat, özel okula giden öğrenci sayısının 12 kat artmış olması dikkat çekici bir haldedir.Eğer mevcut eğitim politikası bu şekilde devam ederse bu artışın devam edeceği göz önünde. Dolayısıyla sayının bu kadar hızlı artması kaçınılmaz bir rekabet ortamına yol açtı. Rekabetin olduğu yerde de reklam ve tanıtım ihtiyacı kaçınılmaz. Öncelikle belirtelim ki dünyanın en iyi eğitim kurumlarının tamamı tanıtım ve reklama ciddi bütçeler ayırıyor. Sosyal ve teknik gelişmelere ayak uydurmak gerekir. Dolayısıyla reklam ve tanıtım, markalaşmak ve bilinirliğini arttırmak için poşet mutlaka kullanılması gereken bir araç ve ihtiyaçtır.  Baskılı poşet ise bir çok okullara , kurs merkezlerine çok düşük maliyetler ile reklam olanağı sağlamaktadır.

ESER BASKI MERKEZİ
Adres: Merkez; Yenişehir Mah 1145/2 Sokak No: 8 kAT:2 D:2 Gıdaçarşısı – Yenişehir İZMİR Fabrika Adres : 10023 Sk. No: 10 AOSB Çiğli / İzmir 
0 232 237 7 7770 – 554 570 11 05 – 0 546 432 17 17

Bir önceki Yeni Poşet Fiyat Listemiz başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Comments are closed.


error: Content is protected !!